Az Atomerőmű KSC Szekszárd házigazdaként 48 ponttal legyőzte a PINKK-Pécs csapatát a női kosárlabda NB I alapszakaszának szombati játéknapján.

Több mint egy évvel azt követően, hogy leukémiát diagnosztizáltak nála, újra csapatedzésen vett részt a kosárlabdázó Gereben Lívia.

Djokics Zseljko vezetőedző szerint májusban indulhat újra az élet az Atomerőmű KSC Szekszárd női kosárlabdacsapatánál.

Befejeződtek a kosárlabda-bajnokságok

2020.03.19

Aktuális

A március 11-én Oroszlányban játszott zárt kapus mérkőzéssel véget ért a 2019/2020-as bajnokság az Atomerőmű SE férfi kosárlabdacsapata számára.

Elindult a felkészülés a szekszárdi kosaras lányoknál

2018.08.14

Hétfő délután az Atomerőmű KSC Szekszárd csapatának magyar magja megkezdte a közös alapozó munkát a 2018/2019-es szezonra.

Húszmilliós támogatással segíti kosárlabdázóit a megyeszékhely

2017.03.30

A szekszárdi önkormányzat húszmillió forintos támogatásban részesíti a helyi kosárlabdaklubot, melynek női csapata első helyen végzett az NB I alapszakaszában.

Szerb légióssal tör a bajnoki címre a Szekszárd

2020.06.02

Helyi hírek

Szekszárdon kimondták, amit korábban még soha, bajnoki címre törnek a női kosárlabda-bajnokságban.

A koronavírus leküzdéséről beszélt a paksiak válogatott kosarasa

2020.12.02

Helyi hírek

A játékos szerint, ha egy csapatnak van öt egészséges játékosa, akkor fiatalokkal kell feltölteni a keretet, nincs kibúvó.

Győztek a szekszárdi kosaras lányok

2020.10.08

Helyi hírek

A Vasas Akadémia ellen aratott győzelmet a szekszárdi csapat.

Női kosárlabda NB I - Zele Dorina visszatér Szekszárdra

2020.05.06

Aktuális

Az Aluinvent DVTK-tól a múlt héten távozott Zele Dorina visszatér az Atomerőmű KSC Szekszárd női kosárlabdacsapatához.

Gereben Lívia májusban már a kispadra is leült volna

2020.04.06

Aktuális

Gereben Lívia, az Atomerőmű KSC Szekszárd válogatott kosárlabdázója úgy készült, májusban - egy évvel azt követően, hogy leukémiát diagnosztizáltak nála -, a bajnoki hajrában már a kispadra is leült volna.

A 49. Sió Kupán hangolódik az új szezonra a szekszárdi kosárcsapat

2018.09.21

Aktuális

Nemzetközi felkészülési tornát rendez a hétvégén a Magyar Kupa-győztes Szekszárd női kosárlabdacsapata, mely a jövő héten rajtoló új bajnoki szezonban is a legjobb négy között szeretne zárni.

Universiádéra készülhet a szekszárdi kosaras lány

2017.06.26

Simon Anikót, a PTE-KPVK harmadéves környezetkultúra szakos, PTE-sportsztöndíjas hallgatóját beválogatták az Universiádéra készülő kosárlabda -válogatottba.