A válogatott Dombai Réka két évre a TARR KSC Szekszárd női kosárlabdacsapatához szerződött.
A hírt a klub kedden közölte a honlapján. A 22 esztendős dobóhátvéd hat év után költözik el Győrből, ahol két bajnoki és egy Magyar Kupa ezüstérmet, illetve egy bajnoki bronzot szerzett a csapatával.
A szekszárdiak múlt hétfőn köszöntek el hét játékosuktól: Mányoky Réka, Boros Júlia, Kathryn Westbeld, Bernáth Réka, Sara Bejedi, Kristina Higgins és Julia Piestrzynska sem a tolnaiaknál folytatja pályafutását.
Tervezési szakaszba léphet uniós források felhasználásával a Zöld Kör projekt. Az elképzelés szerint egy körkörös, 2+1 sávos forgalmi rendszerrel építenék ki a belvárosi körgyűrűt, amely a számítások szerint mérsékelhetné a torlódásokat.