Koronavírus - Szekszárdi polgármester: felkészült a város ellátórendszere
MTI
2020.03.09. 16:07
Szekszárd és egészségügyi ellátórendszere felkészült arra az esetre, ha beavatkozásra lenne szükség a koronavírus terjedése miatt - mondta a város polgármestere hétfőn sajtótájékoztatón.