illusztráció - pixabay

mti

2021.01.13. 18:02

A nyáron Kaposvárról érkező Ádám Martin sziporkázott.

Paksi FC a harmadik felkészülési mérkőzésén Bognár György előző csapatával, a másodosztályú Budaörsi SC-vel csapott össze Telkiben.

A tolnai együttes elég gyorsan eldöntötte a találkozót, miután a Ádám Martin tíz perc alatt mesterhármast jegyzett, így a 22. percben már 3-0 állt az eredményjelzőn, de a paksi támadó ezután sem volt rest, a 34. percben klasszikus mesternégyesig jutott, amivel a félidei eredményt is kialakította.

A szünet után Bognár István folytatta a gólzáport, majd a nyáron Kaposvárról érkező Ádám még kétszer bevette a Budaörs kapuját, így meglőtte saját maga ötödik és hatodik, míg csapata hetedik találatát. A nyolcgólos különbséget végül Bognár István állította be.

Paksi FC–Budaörsi SC (NB II) 8-0 (Ádám 12., 13., 22., 34., 60., 85., Bognár 55., 82.)

Paks: Rácz – Osváth, Böde, Szabó, Forgács D. – Papp, Bognár, Bertus – Haraszti, Ádám, Szendrei Á.
Cserék: Hegedüs, Gyurkits G., Bognár D., Ribár M., Görög G.

BSC: Kovács – Molnár T., Puskás, Gyurácz, Marques – Petneházi, Molnár Cs., Petro, Pető – Horváth, Csiki.
Cserék: Szabó, Jász, Gula, Menyhárt, Halácsi, Lefler, Váradi, Végh, Zsidai