December 3-án a szecskai városrészben folytatódott az Életfa-program.
Összesen 22 facsemetét ültetett el a BONYCOM Nkft. az érintett családokkal közösen. De még mielőtt erre sor került volna, Filóné Ferencz Ibolya üdvözölte a jelenlévőket. Bonyhád polgármestere örömmel köszöntötte a családokat, hangsúlyozva: hosszú évek óta támogatja a város az Életfa-program megvalósítását. Így történt ez az idei évben is: 81 darab facsemetét ültetnek el a település több pontján, ami a lakóhelyükhöz való kötődést és a közösségtudatot erősíti a családokban.





Kivitelezőt keres Gyula városa az 1802-ben épült Kishíd szerkezeti, szigetelési, burkolati, valamint kő- és fémrestaurátori munkáinak elvégzésére.