Nem tudott ellenállni a listavezetőnek a Szekszárd a női foci NBI-ben
illusztráció - pixabay

nb1.hu

2023.04.02. 08:01

Az FTC mögött jelenleg az ETO a második, míg az MTK a harmadik helyen áll; a Szekszárd az utolsóelőtti 11. helyen tanyázik.

A 15. fordulót rendezték meg a hétvégén a női NB I-ben. A listavezető Fradi 7-0-ra verte a Szekszárdot. Érdekesség, hogy az FTC góljain hét különböző játékos osztozott. A zöld-fehérek továbbra is hibátlan mutatóval rendelkeznek a bajnokságban.

Az Újpest 3-0-s vereségbe futott bele az Astra otthonában. A DVTK hazai pályán győzte le a Kelent, míg az ETO a MOL Fehérvárt verte.

Eredmények:

Ferencváros–Szekszárd 7–0 (Csányi D. 19., Szabó V. 22., Papp L. 29., A. Garcia 70., Vágó F. 79., Bradics 84., Czellér 86.)
ETO FC Győr–Mol Fehérvár 2–0 (Siklér 26., 89.)
Szent Mihály–MTK 0–1 (Gudcsenko 62.)
Diósgyőri VTK–Kelen SC 3–0 (Voila 33., Ramor 38. – öngól, Nagy Lilla 80.)
Astra HFC–Újpest 3-0 (Madrid Ebony 14., 54., Lovász 81.)
Puskás Akadémia–Haladás-Viktória 1-0 (Szemán-Tóth 30.)