Vereséggel zárták az idényt a szekszárdi női kézisek
illusztráció - pixabay

tolnavar.hu

2020.12.08. 10:44

A taktikai utasítások be nem tartása vezetett a nagyatádi vereséghez a vendégek edzője szerint.

Nagyatádon kapott ki tizenegy góllal a Szekszárdi Fekete Gólyák KC a női NB I/B-s bajnokság 11. fordulójában - derül ki a vendégek közösségi oldalán.

A klub honlapja szerint nagyon rosszul kezdődött a találkozó szekszárdi szempontból, és a 20. percben 12-4 volt az állás a hazaiak javára. A vendégek magukhoz tértek és a félidőben 18-12-re felzárkóztak, ám a végére megint nőtt a különbség, és 34-23-ra nyert a Rinyamenti KC.

A vendégeket irányító Borbándi István mélységesen csalódott volt: "A taktikai utasításokra fittyet hányva, sokszor egyénieskedve játszott a csapat. lyen hibákkal két osztállyal lejjebb is vereség a vége az ilyen mérkőzéseknek."