2024.04.20, Szombat

Belendültek a sakkozók Tolna Megyében

infotamasi.hu

2016.12.07. 10:12

A 2016-os év utolsó sakkversenyét rendezték meg Bátaszéken. A Mikulás Kupa nevet viselő tornán a tamási sakkozók mellett részt vettek iregszemcseiek is.

Méltó befejezése volt a 2016-os évnek ez a verseny Lódi László tanítványai számára, hiszen egész évi jó teljesítményüket ezúttal is folytatták a Tamási Szabadidő és Sport Egyesület igazolt versenyzői, valóságos éremeső hullott rájuk. A tamási Lados Dominik a 14 évesek között szerzett aranyérmet, Frank Benedek a 12 éveseknél bizonyult a legjobbnak, a hetek óta bomba formában játszó, szintén tamási Győri Máté pedig a 10 évesek versenyét nyerte meg. Tóthi Viktória a 10 éves lányoknál lett első, Ludvig Gergő Tamásiból ezüstérmet szerzett, Tóthi Richárd és Frank Marcell bronzérmet vehettek át nagyszerű teljesítményükért. A csapatversenyt az Iregszemcsei Deák Ferenc Általános Iskola tanulói nyerték, a csapat tagjai: Tóthi Viktória, Frank Benedek és Tóthi Richárd voltak.