Potápi Árpád János, a térség országgyűlési képviselője mondott köszöntőt csütörtökön a KISS-TIKE Kft. üzletházának ünnepélyes megnyitóján.
Gratulált a beruházónak s reményét fejezte ki, hogy folytatódik a város gazdagodása. A rendezvényen részt vett és ugyancsak köszöntőt mondott Filóné Ferencz Ibolya polgármester és Gáspár Csaba, a takarékszövetkezet ügyvezető igazgatója. Kiss Lóránd, a kft. ügyvezető igazgatója kiemelte, hogy a beruházás közel 40 millió forintba került.
A Szombathelyen megépülő motorvonat karbantartó műhely a GYSEV nagyszabású járműpark-fejlesztésének teremt műszaki hátteret.