Pünkösdi kikapcsolódásra hívják a családokat a Balassagyarmathoz tartozó Nyírjesbe.
Ahogy azt már megszokhattuk, rengeteg szabadtéri programmal várják a látogatókat, kirándulókat, családokat az élményekben gazdag magyar erdők a pünkösdi hétvégén is.
Pünkösdi kikapcsolódásra hívják a családokat a Balassagyarmathoz tartozó Nyírjesbe, ahol hétfőn 10 és 18 óra között lehetőség lesz többek között csónakázni, íjászni, lovas kocsikázni az erdőben.Pünkösdi kikapcsolódásra hívják a családokat a Balassagyarmathoz tartozó Nyírjesbe, ahol hétfőn 10 és 18 óra között lehetőség lesz többek között csónakázni, íjászni, lovas kocsikázni az erdőben.

A Balassagyarmathoz tartozó Nyírjes évtizedek óta a városban és a környéken élők egyik közkedvelt rekreációs területe. Tavakkal tarkított ligetei és erdői a városból gyalog és kerékpárral is könnyen és gyorsan elérhetők. Különlegességei révén azonban akár a határ túloldaláról vagy a megye és az ország távolabbi pontjairól érkezők számára is célpont lehet.
forrás: erdeiprogramok.hu / erdeiiskola.ipolyerdo.hu

Az ÉVOSZ adatai szerint az EKR-program eddig 4,4 millió négyzetméternyi padlásfödém hőszigetelését tette lehetővé. A fejlesztések legnagyobb arányban az északkeleti és észak-alföldi régiókban valósultak meg.