Korszerű, modern, minden igényt kielégítő játszóteret adtak át a napokban Gerjenben.
Az önkormányzat a koronavírus- járvány miatt elrendelt veszélyhelyzet kihirdetése előtt kezdte a település központjában található közösségi tér kivitelezését. A fejlesztésre a Jövőnk Energiája Térségfejlesztési Alapítvány pályázatán közel 20 millió forintot nyert az önkormányzat.
Tervezési szakaszba léphet uniós források felhasználásával a Zöld Kör projekt. Az elképzelés szerint egy körkörös, 2+1 sávos forgalmi rendszerrel építenék ki a belvárosi körgyűrűt, amely a számítások szerint mérsékelhetné a torlódásokat.