Az intézmények a Petőfi Sándor Evangélikus Általános Iskolával együttműködve vesznek részt az Erasmus+ programban.
Az Erasmus+ program résztvevőit fogadta hétfőn délelőtt Filóné Ferencz Ibolya.
Bonyhád polgármestere a Városházán köszöntötte a török, olasz és német általános iskolákból érkezett pedagógusokat.
Az intézmények a Petőfi Sándor Evangélikus Általános Iskolával együttműködve vesznek részt az Erasmus+ programban, amelynek főbb céljai a testvérkapcsolatok erősítése, a módszertani tapasztalatcsere és az idegen nyelv gyakorlása.
A Szombathelyen megépülő motorvonat karbantartó műhely a GYSEV nagyszabású járműpark-fejlesztésének teremt műszaki hátteret.